MIRESEVINI NE FORUMIN TONE NQS NU KJENI TE REGJISTRUAR JU LUTEMI QE TE REGJISTROHENI JU FALEMINDERIT .....:::: STaFFi::::....

Join the forum, it's quick and easy

MIRESEVINI NE FORUMIN TONE NQS NU KJENI TE REGJISTRUAR JU LUTEMI QE TE REGJISTROHENI JU FALEMINDERIT .....:::: STaFFi::::....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seks me profesorin

Shko poshtë

Seks me profesorin Empty Seks me profesorin

Mesazh  Admin Sun Apr 26, 2009 10:28 am

Isha ne klasen e 12 kur ne fund te vitit mbeta ne riprovim ne lenden e matematikes,ne fakt profesori i lendes qe ishte poashtu edhe kujdestari im me la ne riprovim.Ai kete e beri me qellim ngase gjithmon me thoshte takhemi ne muajin gusht.Nuk me brengosste shum ngase doja ta takoja dhe te isha vetem me te ngase ishte profesori me terheqes dhe ishte i ri dhe te gjitha vajzat qmendeshin per te.Erdhi edhe muaji gusht bente shum vape temperaturat ishin shume te larta,ne mengjes mora librin edhe gjera qe me duheshin per te shkuar ne shkoll ndersa prinderit i genjeva i thash qe do te shkoja te nje shoqe, nejse shkova ne shkoll nuk kishe askush te gjithe nxenesit qe kishin mbetur ne riprovin nga klasa ime kishin kaluar me intervenime,mbeta vetem une dera ishte e hapur dhe drejtori po shkonte ne shtepi dhe qelsat e shkolles i dha profesorit tim.Ai me pa nga larg edhe me priti hyra brenda ne shkolle dhe profi m tha shkojm ne zyre te drejtorit ngase nuk kishte askush tjeter ne shkoll ne fakt kjo me beri te ndjehem me e lire,Hym brenda dhe ai u ul ne karigen ku zakonisht ulej drejtori ndersa une ne nje divan qe ishte per mysafiret e tij.Un kisha te veshur at dite nje maic dhe nje pal breket e shkurta ngase bente shume vape dhe nuk kisha veshur fare gjoksoren,keshtu cicat e mija vereheshin shum mire nga afer dhe kete e verejta edhe une ngase profi nuk mi heqte syt nga gjoksi im.Duke biseduar ai mu afrua me afer u ul afer meje dhe une ngadal fillova ti afrohem me shum se qe duhet fillova ta provokoja me fjal,duke biseduar ngadal une iu ula ne preher dhe me bythe ngadal e prekja karin e tij ai nuk mund te duronte me prekte ngadal me duart e tij, une perseri e ngadal levizja dhe u ktheva drejt tij dhe fillova ta puth ne buze dhe ngadal e zhvesha maicen dhe gjoksin ia afrova afer gojes se tij ai filloi te mi puthte cicat ngadal mi ferkonte deri sa me rotulloi ne divan dhe me shrtiu te teren dhe fillonte te me puthte ne bark dhe ngadal te mi zhvishte edhe breket qe i kisha te veshur,fillova edhe une ta zhvesh dhe per nje koh shume te shkurter ishim lakuriq perball njeri tjeterit ai fillonte te me kafshonte ndersa une bertisja nga kenaqesia filloi te ma lepinte pidhin ngadal edhe bute sa fillova te derdhesha,poashtu edhe une fillova tia thithja karrin e tij si e qmendur ngase e kishte shum te mire paraloja jon vazhdoi edhe pak kur ai ngadal filloi ta fuste karin e tij ngadal dhe filloi te me qinte me nje shpejtesi te madhe une bertisja si e qmendur ngase kisha dhembje te madhe por ai vazhdonte dhe sa me shume bertisja une aq me shum me qinte si i qmendur ,pastaj vazhdoja une ta kaleroja mbi te me gjithe shpejtesin e mundshme beja si e marre ngase kure nuk me kishte nje karr si i profit zakonisht te gjithe te dashurit qe i kam pas nuk kan pas ksi kar qe mkenaqte.Ai fillonte te me qinte panderpre dhe per disa minuta ai me qinte me gjith fuqin qe kishta sa me kishte rene te fiket po ai vazhdonte te me qinte me thoshte sod kam me te qi per krejt vitin qe mke provoku edhe ker kar ke me lyp dit e nat ashtu edhe ishte vazhduam te qiheshim per nje koh te gjat sa kishte kaluar shum kohe dhe me duhej te shkoja ne shtepi dhe isha shume e lodhur e dermuar por e lunur qe e kisha kaluar vitin.Pillin e kisha te shkateruar por te kenaqur.At dite jam kenaqur vertet shume ngase kur me nuk do ta perjetoj nje qierje aq te mire sikur nga profi im.

Admin
Admin

Numri i postimeve : 64
Join date : 21/04/2009

https://te-dua.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi